zateplení fasád

Zateplení fasády

Zateplení fasády patří mezi další služby, které MIDE nabízí. Zateplení domu vám sníží náklady na vytápění a vložené investice se brzy vrátí. Zateplení má i svá další pozitiva - stavba je dobře izolovaná od vnějšího hluku a chráněná před povětrnostními vlivy, udržuje stálé klima v interiéru a v neposlední řadě dostane stavba zateplením a následnou fasádou nový vzhled.

 

Zateplení fasád a omítka

Díky volbě materiálů a odbornému zateplení fasád se eliminují tepelné ztráty na minimum a také je snížen výskyt tepelných mostů. Aby mělo zateplení co nejlepší efekt, doporučujeme izolanty zakrýt omítkou. Takto připravený základ bývá dále kolorován a celá stavba získává nový design.

Zateplení panelových domů

Zateplení panelových domů často probíhá v rámci revitalizace, kdy se bytová družstva nebo společenství vlastníků pustí do obnovy starších staveb. Touto cestou stavby vyhovují moderním požadavkům, s čím jsou také spojené úspory na vytápění.

Zateplení domů a další služby

Kromě zateplení domů nabízíme i další služby spojené se stavbami a rekonstrukcí. Jedná se například o stavbu plotůmalířské a natěračské prácepokládku dlažby nebo rekonstrukce. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy.

Neváhejte nás kontaktovat,
rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a budeme se snažit společně najít to nejlepší řešení nejen pro vás, ale zejména pro vaši stavbu.
Aktuální realizace