rekonstrukce

Rekonstrukce bytového jádra a bytu

Nabízíme rekonstrukce bytového jádra i celého bytu a s tím spojené veškeré stavební práce. Provádíme jak drobné úpravy, tak práce velkého rozsahu i rekonstrukce bytu na klíč. Ze starého umakartového bytu vykouzlíme domov s novým nádechem. 

Podle představ zákazníka a možností budovy přesuneme příčky, vyměníme rozvody, zajistíme instalaci sanitární techniky a postaráme se také o veškerou potřebnou dokumentaci.

 

Rekonstrukce bytových jader Praha

Naší lokalitou je především Praha a blízké okolí. Pokud ale máte zájem o naše služby, kontaktujte nás a postaráme se o rekonstrukce bytových jader i mimo hlavní město. Zajišťujeme jak postupné, tak celkové rekonstrukce domů. 

V tomto případě upřednostňujeme efektivnější a především bezproblémovější kompletní rekonstrukci, kdy odpadají starosti s překrývajícími se pracemi a konflikty mezi jednotlivými dodavateli. Stavby rekonstrukce MIDE vám zajistí všechny stavební práce i sekundární profese!

Rekonstrukce bytu na klíč

S naším zkušeným týmem provádíme rekonstrukce bytu na klíč, kdy se vám postaráme o kompletní stavební práce i závěrečný úklid při předání bytu. Nabízíme celkové vybourání bytového jádra, novou výstavbu příček, odvoz suti, instalatérské i zednické práce, vyměníme radiátory, okna a zajistíme i pokládku podlahy či osazení dveří. Samozřejmostí je poradenství a nezávazně vám také připravíme celkovou kalkulaci.

Rekonstrukce koupelen

Podstatným důvodem, který vede k výměně umakartového jádra za zděné, je vzhled a především životnost, která okolo 15 let. Po uplynutí této doby bychom již neměli váhat. Rekonstrukce koupelen provádíme pravidelně, proto vám můžeme nabídnout naše zkušenosti i odborné konzultace. Rádi vám poradíme s praktickými otázkami i s výběrem zařízení tak, aby se vaše koupelna stala příjemným a především funkčním prostorem v bytě.

Neváhejte nás kontaktovat,
rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a budeme se snažit společně najít to nejlepší řešení nejen pro vás, ale zejména pro vaši stavbu.
Aktuální realizace