stavba domu na klíč

Stavby domu na klíč

Stavba domu na klíč je ideálním cestou, jak si splnit sen o ideálním domě. Vy si jen vyberete, který dům „je ten váš“ a o zbytek se postaráme my. A už za několik měsíců vás bude čekat dům, který bude připravený k nastěhování.

Žádné starosti s papírováním, úřady, materiálem, kontrolou různých profesí a časové skloubení – u domu na klíč vás čeká jen radost z nové stavby.
 

Stavby na klíč

Kromě rodinných domů realizujeme různé stavby na klíč. Ať už se jedná o chaty, ploty, garáže, bungalovy, hrubé stavby či dřevostavby. Pouze nám dodáte vybraný projekt a zbytek je na nás. Zajistíme inženýrské práce, výkopy, dovoz materiálů, odvoz suti, realizaci stavby i stavební dozor. Díky našim dalším stavebním pracím, jako je topenář, instalatér, plynař či obkladač zajistíme kompletní rozvody i instalaci sanitární techniky. Jako závěrečné práce je malování a úklid. Poté jsou předány symbolické klíče od novostavby do vašich rukou.

Stavby domů

Pokud se chcete na stavbě svého domu také podílet, můžeme připravit nabídku speciálně vašim požadavkům. Připravujeme částečné stavby domů, kdy podle požadavků zákazníka postavíme pouze hrubou stavbu nebo naopak zajistíme instalaci rozvodů a dalších nezbytných činností. Pokud si objednáte stavbu domu u nás, nemusíte se obávat křížení jednotlivých dodavatelů a prací. Zorganizujeme všechny práce tak, aby byl průběh stavby co nejhladší a zákazník maximálně spokojený.

 

Neváhejte nás kontaktovat,
rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a budeme se snažit společně najít to nejlepší řešení nejen pro vás, ale zejména pro vaši stavbu.
Aktuální realizace