instalatérské práce

Instalatérské práce

Provádíme veškeré instalatérské práce, ať už se jedná o montáže, opravy či rekonstrukce. V případě poruchy vyhledáme závadu na rozvodech, opravíme bytové přípojky, stoupací vedení, odpadní potrubí i sifony.

Zajišťujeme výměnu a instalaci různých druhů ventilů (redukční, pojistný), kohoutů, baterií i zařizovacích předmětů (sanitární technika, jako je wc, umyvadlo, vana...).

 

Instalatérské práce Praha

Hlavní lokalitou pro instalatérské práce je Praha a blízké okolí. Součástí naší instalařiny je také oprava a výměna spotřebičů (například pračky, myčky, bojlery), generální opravy a rekonstrukce stávajících rozvodů a montáž provizorních i nových rozvodů. Záběr našeho zkušeného týmu je široký, a proto vám můžeme nabídnout kompletní instalatérské služby i pro rozsáhlé zakázky.

Vodoinstalatér a další profese

Vodoinstalatér je nezbytnou profesí pro stavbu domu, ale také v případech, kdy potřebujete provést opravy a rekonstrukce. Máme zkušenosti se všemi materiály pro rozvod vody i odpadu. Již nemusíte mít starosti s dodržením dokumentace a složité legislativy, o vše se postaráme my! Kontaktujte nás, rádi za vás převezmeme všechno zařizování ohledně instalatérství!

Neváhejte nás kontaktovat,
rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a budeme se snažit společně najít to nejlepší řešení nejen pro vás, ale zejména pro vaši stavbu.
Aktuální realizace