revitalizace sídlišť

Revitalizace sídlišť

Revitalizace sídlišť znamená obnovení dané sídlištní oblasti. V současné době je revitalizace oblíbená především ve starší zástavbě, kdy dochází k oživení domů a k úpravám zeleně.

Díky revitalizaci tak z šedých a ponurých panelových domů vznikají moderní kousky, které vkusně doplňují současnou urbanizaci krajiny.

 

Revitalizace a rekonstrukce panelových domů

Provádíme kompletní revitalizace sídlišť a rekonstrukce panelových domů, kdy se postaráme o zateplování, výměnu oken a dveří, modernizaci střech, obnovu společných bytových prostor a také fasád.

Dále provádíme opravy lodžií a balkónů, aby stavba měla co nejlepší hodnoty pro energetické štítky, čímž všichni sousedé ušetří náklady na vytápění.

Revitalizace panelových domů

Revitalizace panelových domů obnáší asanaci, zateplení a celkovou modernizaci. Díky možnostem, jako jsou dotace a další příspěvky, se do revitalizace domů pouští různá bytová družstva a sdružení nájemníků, kteří by jinak obnovu stále odkládali. Zajišťujeme kompletní revitalizace na klíč, kdy zhodnotíme původní stav stavby, připravíme řešení a navrhneme kalkulaci.

Revitalizace domů a okolí

U revitalizace domů obnáší také zhodnocení původního stavu, odborný posudek, zajištění stavebního povolení a dalšího inženýringu, vypracování energetických štítků budov a další práce. Zajistíme dovoz materiálů, stavební dozor, celkovou realizaci prací i závěrečný úklid. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám zodpovíme všechny dotazy.

Neváhejte nás kontaktovat,
rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a budeme se snažit společně najít to nejlepší řešení nejen pro vás, ale zejména pro vaši stavbu.
Aktuální realizace