plynaři

Plynařské práce

Plynařské práce jsou nezbytnou součástí každé stavby, kde se majitelé rozhodli používat plyn. Spolehlivá a odborná plynoinstalace vám zajistí bezproblémový provoz, dlouhou životnost a především bezpečné užívání plynových spotřebičů (plynové kotle, sporáky, krby...).

Součástí plynařských prací jsou samozřejmě montáže a opravy, ale také důležité pravidelné revize.

 

Rozvod plynu

Rozvod plynu se řídí normami a technickými pravidly, jejichž dodržení je nezbytné pro správné a především bezpečné fungování plynových rozvodů. Legislativa zahrnuje také zákony a vyhlášky, které se týkají kontrol a revizí plynových zařízení. Díky odbornosti našich plynařů již nemusíte mít obavy z dodržení všech požadavků, které plynu týkají.

Montáž plynových kotlů

Montáž plynových kotlů se neobejde bez zkušeného plynaře, který vypustí topný systém, demontuje starý spotřebič, zajistí odbornou instalaci nového plynového kotle, celý systém zapojí a uvede celou plynovou soupravu do provozu. Samozřejmostí je odvoz starého spotřebiče a proškolení obsluhy, aby byl provoz zcela bezproblémový.

Plynaři

Naši plynaři mají mnohaleté zkušenosti a dokáží bezpečně převést zemní plyn do podoby příjemného tepla pro váš domov.

Neváhejte nás kontaktovat,
rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a budeme se snažit společně najít to nejlepší řešení nejen pro vás, ale zejména pro vaši stavbu.
Aktuální realizace