mainPhoto

O firmě

Společnost je založena na základě rodinné tradice a její kořeny sahají hlouběji do historie. V roce 2002 byla již známa pod názvem Milan Dědek – MIDE a od roku 2011 vám nabízí profesionální služby v oblasti stavebnictví jako společnost MIDE-DĚDEK s.r.o.
Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností nejen v rámci poradenství, ale zejména v širokém oboru stavebnictví. Jsme si vědomi toho, že naši zákazníci v nás vkládají svoji důvěru a proto jsou naše služby založené na osobním přístupu, spolehlivosti a vstřícnosti. Zejména je naší prioritou odvést 100% výkon za rozumnou cenu.

12 let
zkušeností v oboru
100% výkon
zkušeností v oboru
 

Proč stavět s námi?

1.
Naší hlavní doménou jsou kompletní rekonstrukce , ať už se jedná o rodinné domy , cihlové byty, panelové domy, nebo bytové jednotky a to i v památkových zónách. Specializujeme se také na kompletní výstavby rodinných domů na klíč. V posledních letech stále více spolupracujeme s bytovými družstvy, školami, školkami, úřady státní správy apod.
2.
Provádíme veškeré řemeslné práce, které souvisí s realizací rekonstrukcí. Během kompletních stavebních prací vám vyměníme radiátory, okna i osazení dveří. Samozřejmostí je vypracování nezávazného rozpočtu.
3.
Rekonstrukce vám ušetří provozní náklady, zajistí bezpečné užívání bytu a v neposlední řadě vykouzlí novou atmosféru domova.
about
Neváhejte nás kontaktovat,
rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a budeme se snažit společně najít to nejlepší řešení nejen pro vás, ale zejména pro vaši stavbu.
Aktuální realizace