sádrokarton

Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce se realizují u interiérů jak v novostavbách, tak při rekonstrukci a opravách staveb. Pomocí sádrokartonových desek se rychle, čistě a kvalitně mění vzhled vašeho domu, bytu nebo kanceláře.

Díky systému upevnění je sádrokarton ideálním materiálem pro zakrytí rozvodů vody a elektřiny.

 

Sádrokartonový systém a jeho výhody

Sádrokartonový systém skrývá řadu výhod, jako je například nízká hmotnost, dokonale hladký a rovný povrch, dobrá ohnivzdornost, čistá instalace a také ekonomická efektivita a neprůzvučnost.

Sádrokartonové desky jsou ideální volbou pro realizaci podhledů nejen v klasických místnostech, ale také pro obložení podkroví.

Montáž sádrokartonu

Montáž sádrokartonu se hodí i pro koupelny, kdy se používá impregnovaný sádrokarton, který bez problémů odolává vlhkosti a také pro zaoblené plochy, kdy výrobci dodávají sádrokartonové desky v různým zaoblením. Sádrokartonové desky jsou po namontování připravené na malířské práce.

Zkušenosti s montáží sádrokartonu

Máme dlouholeté zkušenosti s montáží sádrokartonů. Známe slabá místa při těchto proměnách včetně chyb, které vznikají při pokládání izolací a tvorbě nosných konstrukcí pro sádrokarton, které ovlivní jejich funkci do budoucna. Námi provedená práce je profesionální s důrazem na precizní provedení detailů.

Neváhejte nás kontaktovat,
rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a budeme se snažit společně najít to nejlepší řešení nejen pro vás, ale zejména pro vaši stavbu.
Aktuální realizace