mainPhoto

Malířské a natěračské práce

Nabízíme kompletní malířské a natěračské práce. Postaráme se jak o venkovní plochy, tak o interiér. Používáme nátěrové hmoty osvědčené kvality, proto se nemusíte obávat, že nátěr změní barvu a díky kvalitnímu provedení vás po předání zakázky nepřekvapí ani „kocouři“, kteří vznikají při špatné technice natírání. Záruka na naše služeb je samozřejmostí.

 

Malířské práce

Malířské práce provádíme v bytech, kancelářích, školách, skladech, prodejnách a v dalších prostorech. Před samotným malováním zajistíme vyklizení a zakrytí prostoru, v případě potřeby odstraníme původní výmalbu či tapety a připravíme kvalitní základ pro novou barvu (škrábání, penetrace).

Lakýrnické práce

Naši malíři a lakýrníci jsou skuteční profesionálové a poradí si s každým povrchem. Důkladné očištění je samozřejmostí (oškrábání, opálení, obrušování, aj.). V případě potřeby podklady vytmelí a poté přijdou na řadu samotné lakýrnické práce, jako je napouštění lazur, různé druhy nátěrů i nástřiků u kovových konstrukcí.

Natěračské práce

Natěračské práce provádíme tuzemskými i zahraničními barvami a za pomoci nejmodernějších malířských potřeb. Používáme nejrůznější klasické i nové malířské i natěračské techniky. V případě zájmu či jakýkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat, rádi vás blíže seznámíme s podrobnějším postupem prací i kalkulací.

Neváhejte nás kontaktovat,
rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a budeme se snažit společně najít to nejlepší řešení nejen pro vás, ale zejména pro vaši stavbu.
Aktuální realizace